Kampania „1% dla oświaty”

Miło nam poinformować, że w ramach kampanii „1% dla oświaty” podjęliśmy współpracę ze Szkołą Podstawową nr 26 w Krakowie, Szkołą Podstawową nr 1 w Krakowie oraz Szkołą Podstawową nr 2 w Izdebkach. Dzięki wpłatom 1% z podatku od osób „zaprzyjaźnionych” ze szkołami, placówki te będą mogły w formie dotacji otrzymywać przekazane pieniądze.

Czytaj więcej: Kampania „1% dla oświaty”

Półkolonie i Półzimowiska

Od 2005 roku regularnie organizujemy w Krakowie półkolonie i półzimowiska dla dzieci. Jest to możliwe dzięki współpracy z Urzędem Miasta Krakowa i Radą Dzielnicy, która te akcje współfinansuje. Fundacja „Współpracujmy” przeprowadza działania podczas wakacji na terenie Szkoły Podstawowej nr 26, dzięki uprzejmości Dyrekcji.

Czytaj więcej: Półkolonie i Półzimowiska

Wolontariat

Działalność wolontaryjną Fundacja „Współpracujmy” prowadzi zgodnie z przyjętym regulaminem od początku swojego istnienia. Naszą ofertę szczególnie kierujemy do ludzi młodych, odpowiadając na ich potrzebę działań społecznych. Do tej pory nasi wolontariusze brali udział w wielu przedsięwzięciach edukacyjnych (pomagając młodszym dzieciom, organizując warsztaty i zbiórki) lub artystycznych (kabarety, przedsięwzięcia teatralne).

Czytaj więcej: Wolontariat